Alumni

Cycle 33
Busi Matteo
Castellana Daniele
Carta Antonio
Crecchi Francesco
Daoudagh Said
De Mattei Lorenzo
Iommazzo Gabriele
Michienzi Andrea
Osliak Oleksii
Podda Marco
Rahman Mohsin Ur
Rinaldi Luca
Spataru Adrian
Versari Luca
Cycle 32
Alamdari Omid Isfahani
Athanasios Rizos
Belli  Dimitri
Bondioli Mariasole
Forti Stefano
Moghtasedi Shima
Nasti Lucia
Neri Davide
Parvaneh Parvin
Pellungrini Roberto 
Trani Roberto 
Cycle 31
Broccia Giovanna
Masetti Giulio
Monteiro de Lira Vinicius Cezar
Pedrelli Luca
Pibiri Giulio Ermanno
Pollacci Laura
Ponza Marco
Sabbadin Manuele
Torquati Massimo
Cycle 30
Conte Alessio
De Sensi Daniele
Maesa Di Francesco Damiano
Meoni Marco
Miliou Ioanna
Potenziani Marco
Salvatori Elena 
Ugolini Sara
Vaziri Farzad
Cycle 29
Baroni Alessandro
De Salve Andrea
Guidotti Riccardo
Lulli Alessandro
Milli Letizia
Piccinno Francesco
Pratesi Francesca
Pucci Rita
Soldani Jacopo
Tavaridis-Gyparakis Kostantinos
Tonelli Federico
Cycle 28
Amani Mahdi
Bove Pasquale
Breno Miranda
Cornolti Marco
De Matteis Tiziano
Farruggia Andrea
Griebler Dalvan
Ibrahim Ahmad
Malomo Luigi
Marcias Giorgio
Margheri Andrea
Mukala Patrik
Palumbo Filippo
Ramalho Brilhante Igo
Sameen Sheema
Trani Salvatore
Cycle 27
Basile Davide
Cintia Paolo
Cocco Gabriele
Girolami Michele
Guidi Barbara
Micale Giovanni
Rossetti Gliulio
Zenzaro Simone
Cycle 26
Galletta Letterio
Lametti Silvia
Mezzetti Gianluca
Morelli Davide
Setiawan Suryan
Cycle 25
Benedetti Luca
Bernabei Daniele
Buono Daniele
Ceccarelli Diego
Dong Ruzhen
Ferreira Rui
Kholidy Hisham 
Miceli Barone Antonio Valerio
Ottaviano Giuseppe
Palma Giampaolo
Sammartino Matteo
Spano Lucio Davide
Vairo Claudio
Cycle 24
Coscia Michele
Dung Dinh Viet
Krautsevich Leanid
Mencagli Gabriele
Viglietta Giovanni
Zhao Liang
Cycle 23
Battaglia Giovanni
Capannini Gabriele
Caravagna Giulio
Costa Gabriele
Drabik Peter
Ermini Donatella
Gallicchio Claudio
Monreale Anna
Monreale Giacoma
Ong Rebecca
Orlandi Alessio
Pardini Giovanni
Cycle 22
Albano Michele
Basuki Thomas
Cangelosi Davide
Di Benedetto Marco
Dittamo Cristian
Lazouski Aliaksander
Nitto Igor
Perez Luis
Sgandurra Daniele
Trasarti Roberto
Venturini Rossano
Cycle 21
Grossi Valerio
Meneghin Massimilano
Romei Andrea
Cycle 20
Bertolli Carlo
Bonchi Filippo
Ciancia Vincenzo
Corfini Sara
Dell’Orletta Felice
Felicioli Claudio
Gao Jinghua
Nidito Francesco
Cycle 19
Bialynicka-Birula Iwona
Lonetti Francesca
Milazzo Paolo
Passaro Andrea
Popescu Razvan-Andrei
Puppin Diego
Scordino Claudio
Terreni Giacomo
Cycle 18
Atzori Maurizio
Baronti Flavio
Callieri Marco
Cataudella Stefano
Gulli Antonio
He Yan
Lanese Ivan
Sodini Claudia
Troina Angelo
Tulone Daniela
Zunino Roberto
Cycle 17
Baglioni Miriam
Bartoletti Massimo
Campa Sonia
Cardillo Franco Alberto
Conforti Giovanni
Curti Michele
Franceschini Gianni
Impoco Gaetano
Martelli Francesca
Maselli Gaia
Melgratti Hernan
Rinzivillo Salvatore
Zoccolo  Corrado
Cycle 16
Albini Luiz
Borgo Rita
Semprini Simone
Silvestri Fabrizio
Tesei Luca
Urpi Alessandro
Cycle 15
Aiolli Fabio
Bacciardi Alessio
Cisternino Antonio
Hudaib Amjad
Lanotte Ruggero
Leporini Barbara
Micheli Alessio
Zabian Arwa
Cycle 14
Bonchi Francesco
Caruso Antonio Maria
Ciriani Valentina
Colazzo Dario
Marchetti Eda
Mori Paolo
Sartiani Carlo
Tarini Marco
Tuosto Emilio
Cycle 13
Aldinucci Marco
Bracciali Andrea
Coppola Massimo
Di Bona Sergio
Lastres Ernesto
Marchignoli Davide
Nanni Mirco
Pisanti Nadia
Prencipe Giuseppe
Sona Diego
Cycle 12
Amato Gianluca
Bistarelli Stefano
Manco Giuseppe
Manghi Paolo
Cycle 11
Bodei Chiara
Campdesuner Moreno
Gervasi Vincenzo
Raffaetà Alessandra
Santi Paolo
Spoto Fausto
Tini Simone
Zavanella Andrea
Cycle 10
Baldan Paolo
Chessa Stefano
Contiero Simone
Giani Antonella
Pasetto Davide
Pistore Marco
Ruggieri Salvatore
Cycle 9
Bernasconi Anna
Bruni Roberto
Cignoni Paolo
Clò Maria Claudia
Comini Marco
Lenisa Marina
Renso  Chiara
Cycle 8
Ancona Davide
Bagnara Roberto
Delzanno Giorgio
Ferragina Paolo
Fiorentino Giuseppe
Frangioni Antonio
Levi Francesca
Miculan Marino
Petrini Fabrizio
Cycle 7
Dovier Agostino
Gadducci Fabio
Guerrini Stefano
Guglielmi Alessio
Meo Maria Chiara
Monti Angelo
Priami Corrado
Quaglia Paola
Semini Laura
Cycle 6
Bozzo Enrico
Di Meglio Roberto
Di Pierro Alessandra
Rago Gabriella
Ristori Gioia
Roncato Alessandro
Roversi Luca
Sassone Valdimiro
Cycle 5
Bonatti Piero
Cerone Antonio
Gabbrielli Maurizio
Giacobazzi Roberto
Grossi Roberto
Montesi Danilo
Peron Adriano
Sperduti Alessandro
Yankelevich Daniel Norberto
Cycle 4
Bertolino Bruno
Brogi Antonio
Bucciarelli Antonio
Cerioli Maura
Di Cosmo Roberto
Di Gianantonio Pietro
Fassino Claudia
Laneve Cosimo
Malucelli Federico
Masini Andrea
Pelagatti Sussanna
Pretolani Daniele
Pucci Geppino
Rossi  Francesca
Cycle 3
Amadio Roberto Massimo
Gorrieri Roberto
Orlando Salvatore
Song Xiaoyu
Cycle 2
Asperti Andrea
Corradini Andrea
Danelutto Marco
Ferrari Gian-luigi
Ghelli Giorgio
Pinna Giovanni Michele
Ricci Laura
Scutellà Maria Grazia
Cycle 1
Ciancarini Paolo
Falaschi Moreno
Mancarella Paolo
Martini Simone
Palamidessi Catuscia
Pedreschi Dino
Reggio Gianna